ПП ПОДІЛЛЯ-МЕД, амбулаторно-поліклінічний заклад Кам'янець-Подільський

Наші переваги

АМБУЛАТОРНО-ПОЛІКЛІНІЧНИЙ ЗАКЛАД ПП "ПОДІЛЛЯ-МЕД"

Ваше здоров’я – в надійних руках!!!

Державна акредитація гарантує надання послуг на висококваліфікованому рівні, а ліцензія на анестезію більш розширений їх спектр.

Наші переваги, фото-1 Наші переваги, фото-2 Наші переваги, фото-3 Наші переваги, фото-4

Ми піклуємось про Ваше здоров’я та самопочуття, і саме тому, контролюємо не тільки високий рівень кваліфікації наших спеціалістів, а й санітарний стан нашого закладу, що підтверджують відповідні заключення санітарно-епідеміологічної служби.

Наші переваги, фото-5 Наші переваги, фото-6

Для того, щоб дослідження були достовірними на всі 100%, наша медтехніка постійно проходить перевірки.

Наші переваги, фото-7 Наші переваги, фото-8

Ми єдині в Кам’янці-Подільському співпрацюємо з німецько-українською медичною лабораторією діагностичного центру ТзОВ "БУКІНТЕРМЕД".

Лабораторія ДЦ ТОВ "Букінтермед" спільно з Gemeintschaftslabor Cottbus MVZ є багатопрофільною німецько-українською лабораторією. Головним завданням лабораторії є проведення всіх лабораторних досліджень відповідно до міжнародних стандартів якості та практичне впровадження досягнень сучасних інноваційних технологій в лабораторній діагностиці. Головні пріоритети – це європейська якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

З 2009 року ТзОВ "Букінтермед" співпрацює з німецькою компанією "Gemeintschaftslabor Cottbus" та виконує, при необхідності, офіційний вивіз зразків матеріалу для досліджень в Німеччину. Всі дослідження здійснюються на оригінальних матеріалах, реактивах та аналітичних системах, без використання аналогів або альтернативних систем. Лабораторія «Gemeinschaftslabor Cottbus», це сучасна лабораторія доктора медицини П.Торауша і доктора Г. Мидлака, яка була заснована в 1991 році. В 1996 році до неї приєднався мікробіологічний відділ Інституту гігієни міста Котбус. Тільки в Котбусі в лабораторії задіяно 160 співробітників. Лабораторія є незалежною і фінансово самостійною, не належить до сторонніх лабораторних об’єднань, і акредитована по стандарту DIN EN ISO 15189.

Обстеження виконуються на обладнанні фірм:Dia Sorin, Abbott, Roche, Siemens.

Переваги лабораторії:

  • найсучасніші прибори для обробки інформації
  • економічні переваги за рахунок великих партій досліджень
  • надання статистики досліджень
  • консультаційна підтримка
  • власні комп’ютерні можливості
  • швидка обробка рідкісних досліджень
  • територіальне суміщення лабораторії для звичайних і особливих досліджень
  • консультації лікарів-спеціалістів
  • інтерпретація результатів
  • практично 100% квота точності в заходах по міжлабораторному контролю якості.

Наш заклад знаходиться в постійному розвитку, а тому новітні технології для нас це – норма, ось чому тести ми проводимо на новітньому обладнанні. Наприклад - дихальний тест на Helikobacter pylori є безболісною і безпечною заміною фіброгастродуоденоскопії.

Тест-система Хелік ® з індикаторної трубкою - це одноразовий пристрій (індикаторна трубка) і компресор. Тест-система дозволяє проводити неінвазивну специфічну експрес-діагностику інфекції Helicobacter pylori за складом повітря, що видихається.

Призначення та принцип дії

Тест-система Хелік ® з індикаторною трубкою призначена для первинної діагностики інфекції Helicobacter pylori, а також для контролю ходу антихелікобактерної терапії та перевірки ефективності вже проведеної терапії. Тест-система може бути застосована в практиці лікарів-гастроентерологів, терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів.

Чутливість тест-системи Хелік ® з індикаторної трубкою становить 95%, а специфічність 97%.

Принцип дії тест-системи Хелік ® заснований на біохімічному методі визначення інфікованості бактерією Helicobacter pylori за її уреазно ї активності, тобто за здатністю швидко гідролізувати карбамід.

Пацієнт приймає розчин карбаміду нормального ізотопного складу, і газ, що утворюється в ході гідролізу надходить в повітря ротової порожнини. Індикаторна композиція в трубці яка з‘єднана з компресором, змінює свій колір, якщо цей газ з'являється в повітрі ротової порожнини. Аналі зуючи цю інформацію, лікар робить висновок про інфікування пацієнта. Тривалість обстеження становить 15 хвилин.

Аналіз на хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori) п ризначають всім, хто скаржиться на болі і дискомфорт в області шлунка. Оскільки х елікобактерна інфекція провокує розвиток багатьох хвороб слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки, її своєчасне виявлення і ліквідація дозволяє уникнути розвитку серйозних порушень здоров'я, аж до онкологічних захворювань.

Хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori) на сьогоднішній день є однією з найпоширеніших інфекцій людини. Інфекція передається від людини до людини через слину і слиз, при використанні одн ого і т ого ж посуду, не дотримання правил гігієни, скупченості проживання. Часто інфекція передається від матері до дитини (через слину, що потрапила на соску, ложку і інші предмети). Заразитися інфекцією хелікобактер пілорі можна навіть при поцілунку.

Особливістю хелікобактер пілорі є протистояння надзвичайно кислому середовищ у шлунка. Хелікобактер пілорі може виживати в кислому середовищі шлунка і є причиною більшості його захворювань. Розмножуючись, бактерія здатна руйнувати клітини нашого шлунка. Встановлено чіткий зв'язок хелікобактерної інфекції з розвитком гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, раку шлунка і ряду інших захворювань.

Аналіз на хелікобактер пілорі: чи всі інфіковані бактерією Helicobacter pylori хворіють?

На щастя, не дивлячись на те, що 2/3 людства заражені бактерією, більшість інфікованих людей він не турбує. Далеко н е у всіх носіїв хелікобактер пілорі розвивається виразкова хвороба та інші порушення здоров'я.

Тут вступають в силу сприятливі фактори - неправильний режим харчування, стреси, куріння і алкоголь, які допомагають хелікобактер робити його «чорну» справу. Сам по собі хелікобактер пілорі специфічних симптомів не викликає. Запідозрити його наявність в організмі можна тільки тоді, коли приєднуються захворювання шлунка.

Аналіз на хелікобактер пілорі: кому необхідно його здавати?

Звичайно, здавати аналізи на хелікобактер пілорі безглуздо, поки людина може похвалитися відмінним самопочуттям. Але будь-які симптоми «шлункового нездужання» повинні стати приводом для відвід ування гастроентеролога або терапевта.

Насторожити має поява таких ознак неблагополуччя системи травлення:

  • повторювані болі в області шлунка, особливо проходять після прийому їжі (ознака ерозій і виразок);
  • поява або посилення печії
  • відчуття тяжкості в шлунку,
  • неприйняття м'ясної їжі (аж до блювоти).

Як можна визначити наявність Helicobacter pylori?

- фіброгастродуоденоскопія - ФГДС (під час огляду шлунка ендоскопом, захоплюється крихітний шматочок тканини слизової шлунка - біоптат. Він може бути оглянутий під мікроскопом для виявлення Helicobacter pylori і досліджений за допомогою Хелп-тесту. Зміна кольору Хелп-тесту протягом 3 хвилин підтверджує наявність хелікобактер пілорі в шлунку.

- дихальний тест (метод заснований на оцінці уреазної активності в біоптаті - це швидкий уреазний тест - Хелп-тест, і в повітрі, що видихається - дихальний Хелік-тест)

- аналіз крові (У відповідь на інфікування хелікобактер пілорі, в організмі утворюються антитіла (імуноглобуліни), які можуть бути виявлені за допомогою імуноферментного аналізу крові.)

Профілактика хелікобактеріозу

Для ефективної боротьби з Helicobacter pylori недостатньо використання тільки різних, нехай навіть і дуже ефективних препаратів і схем лікування. Необхідно проводити профілактичні заходи, спрямовані на попередження інфікування і реінфікування слизової оболонки Helicobacter pylori . В першу чергу необхідно дотримуватися правил особистої гігієни хворими і оточуючими їх людьми. Діагностику та лікування хелікобактеріозу слід проводити не тільки у хворого з гастродуоденальною патологією, а й серед усіх членів його сім'ї, а по можливості і в тих групах, в яких тісно спілкується хворий.

Для профілактики інфекції Helicobacter pylori необхідно використовувати в побуті і для приготування їжі знезаражену воду, користуватися індивідуальними засобами особистої гігієни і столовими приборами, підвищувати природну імунну активність слизової оболонки (наприклад, призначати вітамін С), всіляко зменшувати негативний вплив соціальних чинників, припинити як активне, так і пасивне куріння і зловживання алкоголем.