ПП ПОДІЛЛЯ-МЕД, амбулаторно-поліклінічний заклад Кам'янець-Подільський

Досягнення центру

Амбулаторно-поліклінічний заклад ПП "ПОДІЛЛЯ-МЕД" у Кам’янці-Подільському – це заклад із багаторічною історією та досягненнями, які постійно розвиваються та вдосконалюються. Починаючи з 2015 року центр «Поділля-Мед» доводить високий рівень своєї професійності, потрапляючи у ТОР-100 Національного бізнес-рейтингу України лідерів медицини.

За підсумками 2015 року медичний центр «Поділля-Мед» посів 20 місце (золото) серед підприємств України за показником «Поточний коефіцієнт ліквідності» та третє місце (золото) серед підприємств Хмельницької області за показником «Поточний коефіцієнт ліквідності». Підприємство досягло високих результатів у наданні якісних медичних послуг та заслужило почесне звання «Гордість медицини».

Досягнення центру, фото-1
Досягнення центру, фото-2
Досягнення центру, фото-3
Досягнення центру, фото-4
Досягнення центру, фото-5
Досягнення центру, фото-6

Наполегливий розвиток у 2016 році приніс Кам’янець–Подільському амбулаторно-поліклінічному закладу ПП "ПОДІЛЛЯ-МЕД" топові місця. Згідно Національного бізнес-рейтингу підприємств України центр посів 22 місце (золото) за показником «Поточний коефіцієнт ліквідності» та серед підприємств Хмельницької області третє місце (золото) у номінації «Показники масштабів виробництва та платоспроможності».

Досягнення центру, фото-7
Досягнення центру, фото-8
Досягнення центру, фото-9
Досягнення центру, фото-10
Досягнення центру, фото-11

2017 рік не став винятком та приніс команді центру «Поділля-Мед» гідні результати за оцінкою оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні. Золото рейтингу (99 місце) серед суб’єктів господарювання за показником «Коефіцієнт обертаємості активів» та серед підприємств Хмельницької області третє місце (золото) у номінації «Коефіцієнт обертаємості грошових коштів». Таким чином, поєднання розумної стратегії розвитку та професійної майстерності принесло в арсенал перемог «Поділля-Мед» престижне звання «Лідер року». Нагорода «Лідер року 2017» - підтвердження успіху, надійності, довіри клієнтів і партнерів, основане на перевіреній методиці оцінювання та реальних цифрах. А ще - нові можливості та переваги.

Досягнення центру, фото-12
Досягнення центру, фото-13
Досягнення центру, фото-14
Досягнення центру, фото-15
Досягнення центру, фото-16

Рейтинговий аналіз показників діяльності, результативності, рентабельності, платоспроможності та інших, основаних на даних форм фінансової звітності та розрахунках, виявив, що Амбулаторно-поліклінічний заклад ПП "ПОДІЛЛЯ-МЕД" - у числі кращих в Україні у 2018 році. Це говорить про його стабільність, високу ділову активність та конкурентоспроможність.

«Поділля-Мед» обійшло компанії, споріднені йому за видом діяльності та масштабами, і зайняло у Національному бізнес-рейтингу наступні позиції:

  • 6 місце ( з олото) серед суб'єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт обертаємості грошових коштів»;
  • 1 місце ( з олото) серед суб'єктів господарювання Хмельницької області за показником «Власний капітал».
Досягнення центру, фото-17
Досягнення центру, фото-18